Home › Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Komfortowa lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką ludzi, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Obecnie jednak stolica jest idealnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość pól zielonych a także dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której wielokrotnie mówiło się źle.

Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

jednakże przez lata spopularyzowane legendy nie są już aktualne. Obecnie świeże lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców stolicy przyciągają też niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar stolicy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Możemy znaleźć tutaj wielość szkół oraz przedszkoli.

Jeszcze jest tutaj bardzo dużointeresów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Zerknij po więcej tutaj: Nowoczesne lokale na Pradze południowej